Client for Google Music 8.1

Google Play Müzik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 11.50 TL
  • Boyut 4 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Media Mobile Technologies
Client for Google Music 8.1; Windows 8.1 işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Google Play Müzik uygulamasıdır.

Client for Google Music 8.1; Windows 8.1 işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Google Play Müzik uygulamasıdır.

Oldukça sade ve kullanışlı bir arayüz ile birlikte gelen ve Windows 8.1 kullanıcılarına sunulan uygulama ile Google Play Müzik arşivinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Google'ın müzik severlerin kendi arşivlerini oluşturabilmelerine imkan tanıyan servisi Play Müzik, iOS ve Android platformunda resmi olarak bulunmasına rağmen Windows 8.1 platformunda yer almıyor. Bu amaç için geliştirilen Client for Google Music 8.1 ile bu sorun tamamen ortadan kalkıyor.

Bir çok işlevsel özellikleri ile birlikte gelen uygulama ile kütüphanenize eklemiş olduğunuz parçaları çalmanın yanı sıra YouTube üzerinden video kliplere bakabilir, oynatma listenizi başlangıç ekranınıza sabitleyebilir ve favori şarkılarınızı albüme taşıyabilirsiniz.

Google Play Müzik servisindeki müzikleri arama ve çalma, önbelleğe alma gibi kullanışlı özelliğe sahip uygulama, şarkı ve albümleri önbelleğe alma ve sıralama özelliğine de sahiptir. Hesabınıza giriş yaparak kişisel kitaplığınızı görüntüleyebileceğiniz gibi kitaplıkta bulunan şarkıcıları ve albümleri sıralayabilir, YouTube üzerinde dilediğiniz videoyu izleme şansına sahipsiniz.

Client for Google Music 8.1 uygulamasını Windows 8.1 tabanlı bilgisayarlarınıza yükleyin ve müziklerinizi keyifle dinleyin.

Client for Google Music 8.1 indir
DİĞER SÜRÜMLER